Czym są test Vega i test Voll’a ?

Terapie te zalicza się do metod biorezonansowych. Nazywane również testami na obciążenia organizmu ale też nazywane elektropunkturą. To bezinwazyjne urządzenia elektropunkturowe diagnozujące cały organizm człowieka. Urządzenia te posiadają certyfikaty Unii Europejskiej gwarantując bezpieczeństwo ich zastosowania.

Zasada diagnostyki Vega Testu

Oparta jest o odpowiedź układu wegetatywno-rezonansowego. Zjawisko to jest szeroko wykorzystywane w elektronice i komunikacji. Polega ono na pochłanianiu przez układ odbiorczy np. wybranego organ o ściśle określonej częstotliwości rezonansu, która jest częstotliwością rezonansową dla wybranego właśnie organu. Jeśli przez organizm pacjenta przepuści się prąd o częstotliwości, która rezonuje w ciele pacjenta, energia tego prądu jest pochłaniana. Prąd, który jest mierzony na wyjściu, jest znacznie mniejszy, niż w przypadku prądu, który nie rezonuje z pacjentem. Pomiaru dokonuje się od 1-3 punktów na meridianach dłoni. Czas trwania analizy do 3 godzin.


Zasada diagnostyki Testu Voll’a

Polega ona na określeniu przewodnictwa elektrycznego organów w punktach akupunkturowych i analizy w nich dynamiki przebiegającego prądu. Pomiaru dokonuje się w punktach kontrolnych meridianów na dłoniach i stopach w kilkunastu punktach. Czas trwania analizy do 2 godzin.

Jakie są główne zalety testów Vega i Voll’a?

  • bezinwazyjne metody diagnostyki organizmu,
  • pozwala określić stan czynności narządów i układów związanych z BAP
  • trafna interpretacja niejasnych klinicznie przypadków
  • testuje przedkliniczny stan
  • możliwość określenia przyczyn złego samopoczucia
  • dobór energetyczny leków i kosmetyków
  • testowanie alergenów i pokarmów
  • wykrywanie negatywnego działania toksyn
  • możliwość kontroli efektywności stosowanych protokołów zdrowotnych


Jak odbywa się terapia Vega Test, Test Voll’a ?

Czas trwania pierwszej wizyty wynosi 2-2,5 godziny. Przeprowadzony jest wywiad z pacjentem. Podczas wizyty odbędzie się określenie mapy toksyn w organizmie na obecność pasożytów. Określenie nadmiarów
i niedoborów w organizmie, zaburzeń energetycznych i innych w ciele pacjenta. Określenie poziomu witamin, minerałów, toksyn. Stan organizmu i jego układu obronnego. Na wizycie zostanie zaproponowany wielogodzinny protokół oczyszczania organizmu i przywracania homeostazy. Terapia odbywa się poprzez założenie na głowę opaski, trzymaniem w dłoniach sensorów i trzymaniem gołych stóp na metalowych blaszkach, trwa w zależności od problemu od 20 minut – 120 minut.
Seanse biorezonansem trwają przez okres 10 dni w wyznaczonych godzinach. W zależności od toksyn, pasożytów, bakterii w organizmie, oczyszczanie organizmu trwa przez okres 5-10 dni.
Raport z wizyty wysyłany jest w ciągu 5 dni roboczych z ogólnymi zaleceniami.

 

Koszt pierwszej wizyty: 260 zł


 

Zapraszam do umówienia się na wizytę

 

KONTAKT