Czym jest Quantec?

To radioniczne urządzenie kwantowe do komunikacji pomiędzy organizmami żywymi na poziomie komórkowym. Jest to tzw. biokomunikacja. Dzięki niej można stymulować system biologiczny człowieka.

Quantec jednocześnie odbiera informacje od różnych systemów (które znajdują się w bazie danych) i przekazuje je stymulując biopole pacjenta (terapia). Interfejsy umożliwiające komputerowi komunikację z systemami biologicznymi bazują
z jednej strony na diodach wytwarzających „biały szum”, z drugiej na zjawisku analogicznym do powiązania fotonów bliźniaczych.

Dziedziny zastosowania dla tej technologii są praktycznie nieograniczone.

Wszystkie choroby i złe samopoczucie w ciele, odzwierciedla się najpierw jako zakłócenie w polu biologicznym, Quantec jako jedyne na świecie urządzenia, umożliwia analizowanie biopola i wyrównywanie deficytów. Tym samym znajduje początek łańcucha symptomów i opracowuje terapie przyczynową.

 

Jakie są główne zalety?

 

Quantec jest w stanie w ciągu kilku minut przeskanować ponad 100.000 wpisów z baz danych.
W wyniku końcowym zostają uwzględnione wszystkie płaszczyzny: fizyczna, mentalna i psychiczna,

- przykładowe bazy danych: akupunktura, afirmację, homeopatia, obciążenia parazytozy, esencje dr
Bacha, psychokinezjologia, mudry, zioła, minerały, planety, dźwięki, Anioły oraz wiele wiele innych

- nadawanie terapii odbywa się zdalnie ze stacji nadawczej, pacjent - klient nie musi być obecny podczas naświetlań informacji do biopola,

- wyniki skanowań biopola pacjenta są bardzo obiektywne, terapeuta obsługujący nie ma żadnego wpływu na rezultat wyniku.

 


Jak odbywa się terapia Quantec?

Czas trwania pierwszej wizyty ok. 1,5h. Przeprowadzony jest wywiad z pacjentem oraz skanowanie biopola pacjenta. Wprowadzone jest zdjęcie pacjenta do systemu Quantec.
Quantec jako urządzenie kwantowe samo określa stan pacjenta i proponuje rozwiązania tematów i zaburzeń. Terapia Quanteciem polega na zdalnym wysyłaniu przez okres 1 m-ca informacji i sygnałów do biopola pacjenta, zmieniając jego środowisko. Bez konieczności obecności pacjenta w gabinecie. Po miesiącu terapeuta dokonuje korekty które Quantec proponuje i wprowadza ewentualne zmiany, które są najczęściej konieczne. Pacjent jest pod zdalną „opieką” Quanteca przez cały okres trwania terapii. Czas trwania terapii
w zależności od stanu pacjenta. Szczegółowy raport wysyłany jest po opracowaniu w ciągu 5 dni roboczych.

Przeciwwskazania do badania: ciężkie choroby psychiczne innych przeciwwskazań do przeprowadzania tego rodzaju badania nie ma.

Przygotowanie do badania: nie ma potrzeby specjalnie się przygotowywać.

 

Koszt wizyty ze skanem: 260 zł.

Terapia miesięczna na jeden organ, temat czy problem pacjenta 55 zł. Dzięki kwantowemu działaniu następne wizyty i skany nie są konieczne, urządzenie samo proponuje zmiany i rozwiązania na bieżąco.
Dzięki comiesięcznej korekcie terapeuty, zmiany można wprowadzać zdalnie bez obecności pacjenta
w gabinecie.

Przy kontynuacji dalszej terapii miesięcznej wynoszą 55 zł za jeden organ, temat czy problem pacjenta.

 

 


Zapraszam do umówienia się na wizytę:

 

KONTAKT

Twoja treść wpis 1
with Brak komentarzy

„Gdy nie ma zdrowia, mądrość nie może się ujawnić, sztuka nie może znaleźć formy, a siła nie może być wyrażona. Bogactwo jest bezużyteczne, a rozum bezsilny” Herophiles, 300 B.C